درمان تخصصی زخم در منزل

ویزیت پزشک عمومی و متخصص در منزل
1400-08-17

زخم بستر یا زخم  فشاری آسیبی است که در پوست و بافت زیر پوست و بر اثر فشار دایم و طولانی روی پوست ایجاد می شود.
این زخم (زخم بستر) اغلب در نقاطی از بدن ایجاد می شود که پوست روی استخوان قرار گرفته و بین پوست و استخوان عضله وجود ندارد . این زخم بیشتر در افرادی ایجاد می شود که مجبورند برای مدت زیادی در یک وضعیت ثابت یا به حالت خوابیده بمانند و قدرت تغییر وضیت خود  را نداشته باشند.
درمان:

بسته به درجه زخم و داروی مورد استفاده و پانسمان های مورد نیاز با روش های متفاوتی انجام میگیرد که بهتر است برای اطلاع از از روشهای درست و اصولی با کارشناسان متخصص و یا پزشک مشورت گردد.
از آن جا که حضور در مراکز درمانی در عموم کلانشهر ها بدلیل ترافیک و صرف بیهوده ی وقت پرهزینه خواهد بود و همچنین حضور افراد مسن یا ناتوان وبیمارانی که توانایی مراجعه حضوری را ندارند در بسیاری از این مراکز که بعضاً امکان رفت و آمد برای افراد معلول و کم توان را ندارند ، با مشکل بسیار همراه است ، شرکت خدمات پزشکی و درمانی سلامت اندیشان با گردآوری مجموعه ای از حاذق ترین و مجرب ترین پزشکان و کارشناسان ارشد این حوزه این امکان را برای شما مراجعین گرامی فراهم کرده تا این خدمات را در منزل یا محل کار خود دریافت نمایید.
بدین منظور کافیست با مرکز ما تماس گرفته و با شرح خدمات مورد نیاز و وضعیت فرد بیمار یا متقاضی در خواست خود را ثبت نمایید.
این مرکز با اعزام پزشک یا کارشناس متخصص و مجرب اقدام به درمان و مراقبت از زخم های بیمار خواهد کرد.
برای اخذ این خدمات بصورت شبانه روزی از طریق تماس با شماره های مرکز و یا با ثبت فرم رزرو خدمات بصورت آنلاین در سایت حاضر درخواست خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *